Mededeling voor Alle Leden.

19 July 2019

Het inloggen op extranet is per direct veranderd

we hadden te maken met nogal wat wisselende mailadressen en een site waarin we deze gegevens niet konden wijzigen.

inloggen doe je nu met je lidmaatschaps nummer dit vindt je op je ledenpasje of op je factuur .

Ook kun je nu als je ingelogd bent je eigen Naw gegevens wijzigen dus wil je een verhuizing doorgeven of wil je een ander mailadres gaan gebruiken dan is dit vanaf nu makkelijk zelf te regelen via de de site.

De komende tijd zullen we dit systeem verder uit gaan breiden en ook de Nieuwsbrief of mailingslist gaan hun contact gegevens uit de site halen. We creëren hiermee 1 centrale database en hoeven zodoende bij een verhuizing of een ander mailadres niet meer op 4 plaatsen jullie gegevens te bewerken met alle fouten van dien. plus daar bij opgeteld dat het bestuur ook maar uit hoefsmeden bestaat en het dus af en toe best wel heel lang kan duren voordat er iets veranderde.

indien je er niet uitkomt kun je altijd even contact opnemen met

dries@nederlandseverenigingvanhoefsmeden.nl

 

 

Terug naar overzicht